Idézet Eredeti hozzászóló coco Hozzászólás megtekintése
A párommal nagyom szeretjük a SW-t, sajnos a Disney-vel nem igazán járt jól Megnéztük a 7. részt, de az értékelhetetlen lett, így azóta nem nézünk új SW-t. Én még próbálkoztam a The Mandaloriannel, de egy évad után befejeztem. This is NOT the Way
Kinek mi tetszik. Semmi baj evvel, más érdeklődési kőr, más élmények, mások vagyunk.