A bosszú (2017) (REVENGE)

Újabb meglepően jó film.

A film címéből sejthető hogy bosszúfilm. 1 nő, 3 elvetemült férfi. A helyszín a semmi közepe, valami sivatag. Talán Nevada lehet? A 4 személy bulizik, jól érzi magát, de aztán halálosan elszabadulnak az indulatok.

Gondolom nem került 200 millióba a film, mégis jól néz ki vizuálisan is, a szereplők is jók, a nő nem csak hogy gyönyörű, de nagyon jó a főszerepben mert bosszúállónak is nagyon menő.

Emellett van benne brutális jelenet, olyan erőszak, hogy többször is felszisszentem közben. Az első halál különösen, de a nő sérülései is durvák.

Azt írják hogy (francia akcióthriller). Szerintem néhol már horroros volt, már a vérmennyiséget és hasonlókat tekintve.

Nézzétek meg, nagyon felpörög a végére.

IMDB-n 6.4-en áll. Nem tudom miért. Mi hibát találnak benne? Szerintem ez akár 8-as is lehet, mert valószínű hogy én újranézem a jövőben. IMDB-n vernyognak hogy nem eléggé tudományos, túl sokat kibír a nő, stb. (Van akiknek semmi se jó.)

Itt van HD-ben magyarul:

https://ok.ru/video/2972185922096