0
| Thumbs Up |
| Received: 1,236 Given: 1,214 |
A bosszú (2017) (REVENGE)
Újabb meglepően jó film.
A film címéből sejthető hogy bosszúfilm. 1 nő, 3 elvetemült férfi. A helyszín a semmi közepe, valami sivatag. Talán Nevada lehet? A 4 személy bulizik, jól érzi magát, de aztán halálosan elszabadulnak az indulatok.
Gondolom nem került 200 millióba a film, mégis jól néz ki vizuálisan is, a szereplők is jók, a nő nem csak hogy gyönyörű, de nagyon jó a főszerepben mert bosszúállónak is nagyon menő.
Emellett van benne brutális jelenet, olyan erőszak, hogy többször is felszisszentem közben. Az első halál különösen, de a nő sérülései is durvák.
Azt írják hogy (francia akcióthriller). Szerintem néhol már horroros volt, már a vérmennyiséget és hasonlókat tekintve.
Nézzétek meg, nagyon felpörög a végére.
IMDB-n 6.4-en áll. Nem tudom miért. Mi hibát találnak benne? Szerintem ez akár 8-as is lehet, mert valószínű hogy én újranézem a jövőben. IMDB-n vernyognak hogy nem eléggé tudományos, túl sokat kibír a nő, stb. (Van akiknek semmi se jó.)
Itt van HD-ben magyarul:
https://ok.ru/video/2972185922096
http://tuleloblog.blogspot.com
https://www.facebook.com/Túlélõblog-192123530821899/
Adakozás tárhelyre/domainre (PayPal): http://magyarprepperforum.us/donations/adakozas_MPF.htm
MagyarPrepperForum Discord chat: https://discord.gg/Rja2yhQZd2