1
| Thumbs Up |
| Received: 1,233 Given: 1,213 |
Arról ir a cikk hogy az emberiséget több ezer évig etetni meg ilyenek... súlytalanságban az emberi csont nagyon hamar tönkremegy. Egy kb. 10 hónapos marsi utazás vagy 15% csontvesztést jelentene. Nem beszélve a folyamatos radioaktiv dózisról. Szóval a Marsra sem hiszem hogy roboton kivül eljut bárki, hacsak ezt a két dolgot nem küszöbölik ki.
Az meg hogy éveken át sima (de gyors) űrhajóban legyen néhány ember? Nem élnének mire odaérne az űrhajó.
Viszont azt adnám ha a Marsra robotokat küldenének, az Alfa Centanurhoz meg egy kamerát, ami készitene ott néhány felvételt aztán meg irány haza...![]()
http://tuleloblog.blogspot.com
https://www.facebook.com/Túlélõblog-192123530821899/
Adakozás tárhelyre/domainre (PayPal): http://magyarprepperforum.us/donations/adakozas_MPF.htm
MagyarPrepperForum Discord chat: https://discord.gg/Rja2yhQZd2