Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
Halálos iramban 2.

Ez a leggyengébbre értékelt a 10 részből. Bár még nem láttam az összeset, de lehet hogy értem hogy miért kapott mindenhol alacsonyabb pontszámot.

Adott az első filmből a szőke főszereplő, akit fel akarnak bérelni a hatóságok egy akcióra. Ő egy gyerekkori barátját is beszervezi. Viszont az a karaker ritka irritáló, folyton hülyeségeket dumál, meg ökörségeket csinál. Pl. fejenként 100.000 dollárt kapnának egy fuvarért egy bűnbanda főnökétől, de egy részt folyton visszapofázik neki, másrészt meg lop tőle valami szivarozó kelléket. Az egész akciót kockára teszi a viselkedésével...

Ami menti a filmet hogy van egy sztorija, és ebben is szerepel Eva Mendes... Szóval gondolom csak a szinésznő miatt 1 ponttal jobb helyezése lehet a filmnek.

6/10-en áll. Nézhető, de elég közepes. Jó, legyen 5,5/10.

https://www.imdb.com/title/tt0322259/

Videán:

https://videa.hu/videok/film-animaci...0gAwljQBjSK1XE



Halálos iramban 3. (Tokyo Grift)

Az ifjú Toroczkai László (tényleg úgy néz ki) balhés az iskolában. Autósversenyezik, baleset is lesz belőle. Az anyja elküldi Japánba hogy éljen az apjával, aki ott katona.

Persze a srác nem bir magával, összeakaszkodik valami bűnbandával, részben egy lány miatt (igen szép szinésznő!), újabb autóversenyes problémák, egy jakuza főnök is feltűnik a sztoriban...

IMDB-n 6.1/10. Én adok rá 5.8/10-et. Azért nem 6-ot, mert olyan sok kamerarángatás volt hogy tisztára megszédültem tőle. Kapkodott akamera, meg 1 másodperc alatt vagy 4-5 bevágás. Túl sok. A sztori oké, meg a többi is.

https://www.imdb.com/title/tt0463985/?ref_=fn_t_10

Videán:

https://videa.hu/player?v=CJcSp6o2gyrQXPKA



Sean mint ifj. Tóthlaci, ezen ku.va nagyot röhögtem! Köszi!
Egyébként aki szereti az autókat annak az első rész etalon, a harmadik is baromi jó, a második már gyenge de még autóközpontú, a negyedik még szódával elmegy mert vannak benne autós utalások na de az ötödiknél aztán vége. Átalakul felpumpált akciófilmre mindegyik...
Eddig az összeset láttam ha már annó elkezdtem... Az 1. és 3. részeket bármikor meg tudom nézni. Nyilván erős nosztalgia is van benne de na!