0
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
Nekem ez a hozzászólás kissé röhejes és provokatív. Ez valami kifigurázása a preppereknek ember? Ráadásul nem tartom valószínûnek, hogy nõnemû vagy, mert nõk nem így fogalmaznak. De, hogy visszatérjek az általad mondottakra:
1. a lábaidon mit szeretnél álcázni egy lábbelivel?
2. olyan lábbeli nem létezik, ami télen-nyáron használható. Hacsak nem nyáron is bélelt bakancsot hordasz vagy télen papucsot. Kétlem!
3. Hova lopakodsz, hogy a fejedet kell álcázni? Bankba vagy a szomszéd kertjébe?
4. a többi része meg már tiszta röhej ember...
Stay calm & never quit. - tulelniatermeszetben.blog.hu
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
Ne mérgelõdj! Nõ vagyok, és rászoktam a férfias beszédre, mert jobban szeretem mint a nõi csevelyt.
Ha gúnyolodnék a preppereken, akkor nem írnék ide. A humort vagy szarkazmust bírom, mert elviselhetõbb vele az élet![]()
Attól függ!
Ha nyuszi alkat vagy akkor nyúlcipõt, ha maci, akkor medvebõrt ajánlok![]()
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
| Thumbs Up |
| Received: 1 Given: 0 |
Egy használt, de jó állapotú bakancs -koszos nadrág -mocskos kabát -szakadt baseballsapi
Ennél jobb álca nem kell. senki nem akar majd megtámadni, max leköpni
| Thumbs Up |
| Received: 1,236 Given: 1,214 |
http://tuleloblog.blogspot.com
https://www.facebook.com/Túlélõblog-192123530821899/
Adakozás tárhelyre/domainre (PayPal): http://magyarprepperforum.us/donations/adakozas_MPF.htm
MagyarPrepperForum Discord chat: https://discord.gg/Rja2yhQZd2
Tényleg nem tudom ért valaki a hõkamera elleni védelemhez? Mivel lehet álcázni magunkat ellene?
És ha már itt vagyunk milyen modern ehhez hasonló technikák léteznek és hogy lehet ellenük védekezni?
Elõre is köszönöm a válaszokat!
szerintem, laikus szemmel:
biztos létezik, megbízható hõkamera elleni védelem, youtubon van is fent.
de ruhát nem igen találtam, ha van is horror áron lehet, mivel egyrész el kell érni hogy minden hõt visszaverje, mert egy komolyabb hõkamera 1-2 celsius eltérést kimutat, másrészrõl ha minden hõt visszaver, elég hamar vizipólozni kezdenek az ember golyói.
Szóval összegezve, a zavarás, elbújás elõle lehetséges, de folyamatos mozgást végezni nem
Last edited by Hyster; 02-18-2014 at 01:35 PM.
Ugyan, kit csaptunk be? Magunkat? Mi tudjuk, mirõl van szó. A kutatókat? Azok örülnek, hogy plecsni van a mellükön. A széles tömegeket? Azok úgyse esznek se narancsot, se citromot, de boldogok, hogy velünk ünnepelhetnek. Az imperialistákat? Ühüm, azoknak alaposan túljártunk az eszén. Nem szeretnék most a helyükben lenni! Kiadtuk a jelszót: legyen magyar narancs! És lett magyar narancs. Mi nem ígérgetünk a levegõbe, Pelikán.
Köszi a választ!
Várom még a válaszokat, engem nagyon érdekel a téma.