Oldala 3 of 6 ElsõElsõ 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 21 to 30 of 55

Topic: Az álcázás szükségessége

  1. #21
    Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Hozzászólások
    93
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Tulelo Hozzászólás megtekintése
    Ennek érdemes lesz majd egy külön topicot is nyitni, mert fontos a megfelelõ lábbeli.
    Köszönöm a választ. A topic nyitás jó ötlet, mert a tapasztalatok is érdekelnének, mielõtt döntenék.

  2. #22
    Super Moderator Don't Panic's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Hungary
    Hozzászólások
    548
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló asszony Hozzászólás megtekintése
    Szeretném álcázni a lábaimat valami jó lábbelivel, ami télen nyáron egyaránt védene! Meg a fejemre is kéne valami amikor lopakodok, mert kis kalapban és tûsarkúban nem bírom el a 20 kg-os bagot cepelni, közben távcsövezni, majd hirtelen megvédeni magamat önvédelembõl puszta kézzel.
    Nekem ez a hozzászólás kissé röhejes és provokatív. Ez valami kifigurázása a preppereknek ember? Ráadásul nem tartom valószínûnek, hogy nõnemû vagy, mert nõk nem így fogalmaznak. De, hogy visszatérjek az általad mondottakra:
    1. a lábaidon mit szeretnél álcázni egy lábbelivel?
    2. olyan lábbeli nem létezik, ami télen-nyáron használható. Hacsak nem nyáron is bélelt bakancsot hordasz vagy télen papucsot. Kétlem!
    3. Hova lopakodsz, hogy a fejedet kell álcázni? Bankba vagy a szomszéd kertjébe?
    4. a többi része meg már tiszta röhej ember...
    Stay calm & never quit. - tulelniatermeszetben.blog.hu

  3. #23
    Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Hozzászólások
    93
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Ne mérgelõdj! Nõ vagyok, és rászoktam a férfias beszédre, mert jobban szeretem mint a nõi csevelyt.
    Ha gúnyolodnék a preppereken, akkor nem írnék ide. A humort vagy szarkazmust bírom, mert elviselhetõbb vele az élet

  4. #24

    0 Not allowed!
    Attól függ!
    Ha nyuszi alkat vagy akkor nyúlcipõt, ha maci, akkor medvebõrt ajánlok

  5. #25
    Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Hozzászólások
    93
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Chupakabra Hozzászólás megtekintése
    Attól függ!
    Ha nyuszi alkat vagy akkor nyúlcipõt, ha maci, akkor medvebõrt ajánlok
    Oroszlán!

  6. #26
    Senior Member Grafitos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Borsod&BP
    Hozzászólások
    1,894
    Thumbs Up
    Received: 1
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Egy használt, de jó állapotú bakancs -koszos nadrág -mocskos kabát -szakadt baseballsapi
    Ennél jobb álca nem kell. senki nem akar majd megtámadni, max leköpni

  7. #27
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,805
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,236
    Given: 1,214

    0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Grafitos Hozzászólás megtekintése
    Egy használt, de jó állapotú bakancs -koszos nadrág -mocskos kabát -szakadt baseballsapi
    Ennél jobb álca nem kell. senki nem akar majd megtámadni, max leköpni
    Errõl ez jutott eszembe.


  8. #28
    Senior Member Daniui's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Hozzászólások
    821
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Tényleg nem tudom ért valaki a hõkamera elleni védelemhez? Mivel lehet álcázni magunkat ellene?
    És ha már itt vagyunk milyen modern ehhez hasonló technikák léteznek és hogy lehet ellenük védekezni?
    Elõre is köszönöm a válaszokat!

  9. #29
    Member Hyster's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Feb 2014
    Hozzászólások
    95
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    szerintem, laikus szemmel:
    biztos létezik, megbízható hõkamera elleni védelem, youtubon van is fent.
    de ruhát nem igen találtam, ha van is horror áron lehet, mivel egyrész el kell érni hogy minden hõt visszaverje, mert egy komolyabb hõkamera 1-2 celsius eltérést kimutat, másrészrõl ha minden hõt visszaver, elég hamar vizipólozni kezdenek az ember golyói.

    Szóval összegezve, a zavarás, elbújás elõle lehetséges, de folyamatos mozgást végezni nem
    Last edited by Hyster; 02-18-2014 at 01:35 PM.
    Ugyan, kit csaptunk be? Magunkat? Mi tudjuk, mirõl van szó. A kutatókat? Azok örülnek, hogy plecsni van a mellükön. A széles tömegeket? Azok úgyse esznek se narancsot, se citromot, de boldogok, hogy velünk ünnepelhetnek. Az imperialistákat? Ühüm, azoknak alaposan túljártunk az eszén. Nem szeretnék most a helyükben lenni! Kiadtuk a jelszót: legyen magyar narancs! És lett magyar narancs. Mi nem ígérgetünk a levegõbe, Pelikán.

  10. #30
    Senior Member Daniui's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Hozzászólások
    821
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Köszi a választ!
    Várom még a válaszokat, engem nagyon érdekel a téma.

Posting Permissions

  • Te nem nyithatsz új topicot
  • Te nem szólhatsz hozzá
  • Te nem csatolhatsz fájlokat
  • Te nem szerkesztheted a hozzászólásaid
  •