0
| Thumbs Up |
| Received: 5 Given: 0 |
Fenix HL10
CAMMINARE SYBERIAN LONG EVA CSIZMA ,![]()
Last edited by Laci; 11-11-2014 at 03:59 PM.
| Thumbs Up |
| Received: 9 Given: 0 |
| Thumbs Up |
| Received: 5 Given: 0 |
Igen , Most a csizma mellé adták . :-)
http://www.google.hu/imgres?imgurl=h...w=1024&bih=640
| Thumbs Up |
| Received: 111 Given: 66 |
Nagy az örömöm! Megjött Lovász Gyula mester mûve tegnap.
Majd csinálok képeket. Aztán valahogy felteszem ide ha sikerül.
| Thumbs Up |
| Received: 1 Given: 0 |
Moit hozott a postás? S16? vagy mi? ne csigázz
| Thumbs Up |
| Received: 111 Given: 66 |
Egy ilyet:
http://www.bladeshop.hu/www-bladesho...Carpath-Skiver
Csak 10cm es pengével és némi módosítással. Élõben....szivem szerint ezzel aludnék!
Nem nagy kés de kegyetlen fasza. Számomra legalábbis.
Képet azért csinálok, más késsel is mellette, hogy szemmel foghatóbbak legyenek az arányok.
| Thumbs Up |
| Received: 1 Given: 0 |
Fene tudja...lassan megszokom az ilyen rövid kis szarokat. Az utóbbi idõben azon vettem észre magam, hogy én is hasonlókat preferálok az év 365 napjából legalább 200-ban. Sokat gondolkodom rajta, hogy valami fertõzõ perverzitásnak vagyok-e áldozatául, vagy egyébként, de ezekben tényleg van valami olyan, ami meggyõzõ tud lenni.
| Thumbs Up |
| Received: 111 Given: 66 |
??????
Szarokat?????
| Thumbs Up |
| Received: 1,232 Given: 1,213 |
Annyi pénzért remélem hogy nem nevezhetõ annak.![]()
![]()
http://tuleloblog.blogspot.com
https://www.facebook.com/Túlélõblog-192123530821899/
Adakozás tárhelyre/domainre (PayPal): http://magyarprepperforum.us/donations/adakozas_MPF.htm
MagyarPrepperForum Discord chat: https://discord.gg/Rja2yhQZd2