Oldala 54 of 64 ElsõElsõ ... 4445253545556 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 531 to 540 of 631

Topic: The Walking Dead

  1. #531
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,796
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,233
    Given: 1,213

    0 Not allowed!
    2018 õszén jön egy újabb Walking Dead játék. 4 játékos co-op lövöldözõs.

    https://www.forbes.com/sites/erikkai.../#1b9082056089



  2. #532
    MPF támogató mossberg-operator's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Hozzászólások
    2,685
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Nézzük a Walking Dead-et, háború megy 4 rész óta. Ami rendben van, de fáraszt az akciójelenet. Nem az hogy van, hanem az ahogy meg van oldva. Autók oldalán ilyen bádoglemez, gondoltam azért hogy azzal tereljék a zombikat. Hát nem. A bádoglemez mögé bújnak a lövések elõl! Nézem, lõnek az AK-val, AR-el, repülnek a lövedékek, de a bádoglemezeken nincs lyuk, csak szikrázik ahogy lõnek. Én meg nézem és arra gondolok hogy "na ne b.sszatok már fel!" Nem mondtam semmit, csak néztük, erre megszólal az asszony hogy "nem hiszem hogy megállítaná az a vékony izé a lövéseket". Neki is feltûnt.

    De a mai rész is, hogy elõtte mindenkit lekaszálnak .50-es géppuskával vagy 200 méterrõl, de aztán meg nem tudnak vele eltalálni egy kocsit 10 méterrõl.

    Meg másik részben, hogy "Õk többen vannak, de mi taktikát használunk". Aztán kiállnak egy rét közepére támadás elõtt. F.sza taktika.

    Oké, izgalmas meg minden, de ezekkel a dolgokkal idegelnek. Meg érzõdik hogy ennek kellene lennie az utolsó évadnak. HACSAK nem akarnak egy olyat csinálni, hogy szedik a sátorfájukat és kiderítik hogy honnan indult a a fertõzés. Ugyanakkor nem tudom lenne-e értelme, mert talán különbözne a megszokott évadoktól, de logikátlan lenne, mert se nem katonák, se nem tudósok, ráadásul több közösség felé is felelõsséggel tartoznak, úgyhogy ha megnyerik a háborút, nem lenne okos dolog bármerre lelépniük. De ha meg nem teszik meg, akkor a sorozat már mutat semmi újat.
    Beleuntam. Kb azt gondolom amit leirtal, gyenge, unalmas. Logikatlan, nem szorakoztat. Csak ismetlik onmagukat. A Z nation-t tobbre tartom. Azok legalabb nem veszik magukat komolyan, s szorakoztat, mig nezem...
    Adapt, survive, overcome!

  3. #533
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,796
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,233
    Given: 1,213

    0 Not allowed!
    Én várom hogy ki nyírja ki majd Negan-t.

    Meg jön a 4. évada a "storytell" játéknak, az is nagyon jó. Nem veszem meg a játékot, hanem megnézem ahogy más, kommentárral végigjátssza. De annak is kell még vagy egy fél év mire megérkezik.

  4. #534
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,796
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,233
    Given: 1,213

    0 Not allowed!
    Most volt az új rész. Volt benne akció is, durva jelenet is. Sokat beszéltek benne, de volt olyan engem is megérintett a jelenet.

    Nincs többé Karl, de ezt a harapásnyom után már tudni lehetett. (A történet szempontjából ugyan nem kellett volna kiírni, viszont a színészgyerek most lett 18 éves, új szerzõdést meg nem akart vele kötni a stúdió, úgyhogy inkább kinyírták a karakterét.)

    Eléggé össze-vissza mutattak mindenféle jelenetet, elõzõ dolgokról, jelenrõl, a jövõrõl, de amellett még egy elképzelt jövõrõl is.

    Ez utóbbiban ott volt Negan is, békében a másokkal. De hogy lenne már az lehetséges? Kinyírt a csapatból több embert, kizárt hogy megbocsátanának neki.

  5. #535
    MPF támogató mossberg-operator's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Hozzászólások
    2,685
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Sza* az egesz. Meguntam. Nem hoz lazba, szemet kategoria lett. Csak huzzak-vonjak. Unalmas. Alig vartam mar hogy meghaljon szegeny Karl gyerek, mert elore lelottek a poent, mindenki tudta, hogy mi lesz a vege. Kiabrandultam belole. A Z-nation jobb, mert ok lgalabb nem veszik magukat komolyan. Szorakoztatobb.
    Adapt, survive, overcome!

  6. #536

  7. #537
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,796
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,233
    Given: 1,213

    0 Not allowed!
    Spoilerezés:

    Tegnap megnéztük az új részt, volt benne pár érdekes dolog. Nagen csapata újra bemutatta hogy mivel jár a többiek lefegyverzése. Csodálom hogy nem megy a sorozat miatt a sivalkodás és nem üvöltik hogy "a Walking Dead az NRA propaganda".

    Mondjuk tényleg úgy volt hatásos a többi kiirtása, hogy elõtte elvették a puskáikat. Nem is lõtt vissza senki.

    Ez viszont egy nem várt csavar és érdekes szál lesz majd a történetben, mert Negan errõl még nem is tud és kifejezetten utasításba adta hogy csak 1 ember legyen lelõve, nem az összes. 1 lelövése helyett 1 maradt életben.

    Itt viszont jött egy részlet amin nagyot néztem. Rick a kiirtott banda vezetõ-nõjét hibáztatta valamiért. Tudja valaki hogy ez mi okból történt? Összefogtak, a nõ tartotta a szavát, aztán most Rick õt szidta és otthagyta egy rakás zombinak, nem segített neki. Meg azt mondta hogy "unja a trükkjeit". De legutóbb nem volt trükk, tartotta magát a nõ a megegyezésükhöz.

    Azt se értettem hogy Negan bandája csak úgy bevonult, õk meg meglepõdtek rajta. De az egész szeméttelepes banda is fosztogatásból élt, akkor hogy lehet hogy a saját területeken nincsenek õrök? Vagy tudták, csak nem akartak tenni semmit? De akkor meg miért nem alázkodtak meg teljesen mikor beszéltek?

    A végén Rick és Negan beszélgetése is fura volt, igaz, Negan szempontjából logikus ha szerinte azért halt meg Carl, mert másnak akart segíteni, amit Ricktõl tanult. Ricknél viszont az jött le hogy csak tehetetlen a helyzet miatt és idegesítette fel az amit Negan mondott neki a CB rádión.

  8. #538
    MPF támogató mossberg-operator's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Hozzászólások
    2,685
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Csak ket eszrevetel a legutolso reszhez: Mikor ki akarom nyirni a fogecit, talan nem a legjobb otlet beleuriteni az egesz tarat az autoba, ugy hogy nincs cel, s amikor eppen rohan a nyilt terepen, akkor meg tarat cserelek, majd a felig ures tarral (mar megint szarul lovok) eldobom az AK-t, s megyek hentelni... igy biztos meglesz a fogeci... illetve a masik, mikor a konyvet adja nekik a no: prepper konyvtarat kellett volna gyujteni... amugy eleg jo resz volt.
    Adapt, survive, overcome!

  9. #539
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,796
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,233
    Given: 1,213

    0 Not allowed!
    Na igen, az a része az epizódnak engem is felidegesített. Hova lõtt már? Meg nem igaz hogy feltúrják a fél országot és nem találnak prepper-könyveket, könyveket szélerõmûvekrõl, házi készítésû-errõl-arról. Én biztos vagyok benne hogy minden 100. ember házában vannak ilyen könyvek.

    Érdekes lesz a következõ rész, kíváncsi vagyok hogy hogy akarja majd kimagyarázni Negan hogy semmi köze nem volt annak a bandának a kiirtásához. (Az a nõ csak engem emlékeztet Milla Jovovich-ra? )

  10. #540
    MPF támogató mossberg-operator's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Hozzászólások
    2,685
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
    Na igen, az a része az epizódnak engem is felidegesített. Hova lõtt már? Meg nem igaz hogy feltúrják a fél országot és nem találnak prepper-könyveket, könyveket szélerõmûvekrõl, házi készítésû-errõl-arról. Én biztos vagyok benne hogy minden 100. ember házában vannak ilyen könyvek.

    Érdekes lesz a következõ rész, kíváncsi vagyok hogy hogy akarja majd kimagyarázni Negan hogy semmi köze nem volt annak a bandának a kiirtásához. (Az a nõ csak engem emlékeztet Milla Jovovich-ra? )
    Mila Jovovichra? Haaat, szerintem kurvara nem. Semmi noies nincs ebben a szereploben. A Mila meg istenno kategoria (volt, pl. Otodik Elem)...
    Adapt, survive, overcome!

Posting Permissions

  • Te nem nyithatsz új topicot
  • Te nem szólhatsz hozzá
  • Te nem csatolhatsz fájlokat
  • Te nem szerkesztheted a hozzászólásaid
  •