Én eléggé szakértõ vagyok (már ha azt nézzük hogy életemben mennyi tejet megittam eddig ) .

Azt mondanám hogy a magyarországi bolti tej és az amerikai bolti tej között ég és föld a különbség. És mindkettõ távol áll a házi, tehénbõl fejt tejtõl. A magyar bolti olyan állagú mint a víz, de az a helyzet hogy nekem az jött be a leginkább. Az amerikai bolti már majdnem krém állagú, nagyon sûrû. Szerintem a magyart hígítják, az amerikait meg valamivel sûrítik. A házi, ami rögtön fejés után van, annak tiszta íze van, közepes állaggal (Igaz, arra alig emlékszem, egyszer ittam úgy a nagymamám testvérénél, nekik volt tehenük. Emlékszem hogy megfejték a tehenet, aztán rögtön belenyomtak egy csomó vaniliás cukrot a tejbe. Nagyon finom volt.)

A házi, amit mûanyag palackokba töltenek és egy kicsit késõbb viszik ki házhoz az zsíros, viszont van egy furcsa szaga. Viszont mivel nincs telenyomva mindenfélével és nincs hígítva sem, így cserépedénybe téve nagyon finom aludt tej lesz belõle.

A tejpor+víz áll a legközelebb a magyar bolti tejhez.