Jó sokat írtam, erre a Google összeomlott. Képben tudtam csak elmenteni...



A sztori az 9/10. Néhány kisebb dologtól eltekintve nagyon jó.

A karakterek is ki vannak dolgozva, a játék gyönyörû. Igaz, az NPC ellenségek eléggé buták, illetve hogy pl. csak néhány lõszert tud magával vinni a játékos, az eléggé értelmetlen. De a játékra összességében 8/10-et adnék. Elég közel van a tökéleteshez. Az biztos hogy a története miatt érdemes megnézni, igaz helyén kell kezelni és bele kell gondolni, csak úgy jön át az üzenete.

Persze mivel dráma és nagyon szomorú az egész, fõleg a vége, így csak az nézze aki bírja. Szerintem sokáig megmarad a fejemben a története.