0
| Thumbs Up |
| Received: 1,233 Given: 1,213 |
Jó sokat írtam, erre a Google összeomlott. Képben tudtam csak elmenteni...
A sztori az 9/10. Néhány kisebb dologtól eltekintve nagyon jó.
A karakterek is ki vannak dolgozva, a játék gyönyörû. Igaz, az NPC ellenségek eléggé buták, illetve hogy pl. csak néhány lõszert tud magával vinni a játékos, az eléggé értelmetlen. De a játékra összességében 8/10-et adnék. Elég közel van a tökéleteshez. Az biztos hogy a története miatt érdemes megnézni, igaz helyén kell kezelni és bele kell gondolni, csak úgy jön át az üzenete.
Persze mivel dráma és nagyon szomorú az egész, fõleg a vége, így csak az nézze aki bírja. Szerintem sokáig megmarad a fejemben a története.![]()
http://tuleloblog.blogspot.com
https://www.facebook.com/Túlélõblog-192123530821899/
Adakozás tárhelyre/domainre (PayPal): http://magyarprepperforum.us/donations/adakozas_MPF.htm
MagyarPrepperForum Discord chat: https://discord.gg/Rja2yhQZd2