0
| Thumbs Up |
| Received: 4 Given: 1 |
En jo 3 evig bicoztam londonban het 3x munkaba, telen nyaron, hoban sarban
A cipore huzhato vizhatlan cucc nagyon jo dolog, egy jo lelegzos esokabat, nekem egy dragabb turakabat volt de tokeletesen megfelelet bicozashoz is.
Vizallo nadrag valahogy sose volt nekem, a labaim annyira nem aztak el sose, pedig londonba voltak nagy esok![]()
http://aludjazerdoben.blog.hu/ es a youtube csatornam https://www.youtube.com/channel/UCp0..._as=subscriber