Idézet Eredeti hozzászóló P. Dude Hozzászólás megtekintése
Én most biciklis esõnadrágot nézegetek. Esõkabátom van, egy PVC cucc, tökéletesen lehet benne tekerni, és a csuklya sem akadályoz a látásban. Ez a fajta:

IMG_20200805_163815.jpg

Látom, az esõnadrágok 20 ezernél kezdõdnek... Szerintem városon belül jó lesz nekem elsõ körben ez a Decathlonos is, 8 ezer forintért. Beépített cipõvédõvel.

Szerintetek városi közlekedésre érdemes ezeknél profibb cuccot venni (akár esõkabátból, akár nadrágból)?
En jo 3 evig bicoztam londonban het 3x munkaba, telen nyaron, hoban sarban

A cipore huzhato vizhatlan cucc nagyon jo dolog, egy jo lelegzos esokabat, nekem egy dragabb turakabat volt de tokeletesen megfelelet bicozashoz is.
Vizallo nadrag valahogy sose volt nekem, a labaim annyira nem aztak el sose, pedig londonba voltak nagy esok