Oldala 8 of 27 ElsõElsõ ... 67891018 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 71 to 80 of 267

Topic: Bug-Out-Location

  1. #71
    Fórum támogató
    Csatlakozás dátuma
    May 2013
    Lakhely
    Föld
    Hozzászólások
    707
    Thumbs Up
    Received: 9
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Az emberek alapvetõen jók, de csak egy kis balhé kell és meghülyülnek.
    Már nem emlékeztek a londoni eseményekre? Olyanok is embereket vertek, öltek, fosztogattak, gyújtogattak akik amúgy jómódban éltek (lásd a sportolót aki az egyik arca volt az olimpiának).
    A csorda szellem vitt mindenkit a hülyeségbe. Gondolkodás nélkül verték fejbe baseball ütõvel akár a nagymamájuk barátnõjét.
    Hamar ki ment a fejetekbõl. Pedig nem is volt igazán nagy a kula.
    Aki nem vágott még fát géppuskával, az nem is ember!

  2. #72

  3. #73
    MPF támogató Mizu's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Hozzászólások
    1,009
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Minden logikus következtetés és elmélkedés, mely az emberi természetet ismeri más eredményre nem juthat, csak arra, hogy vész és baj esetén a "nagyon többség" bevadul, agresszív lesz, könyörtelen dolgokra lesz képes. Nem másért pedig, mint a saját szeretteinek a védelmében, megmentéséért.
    Ha már 2 hete nem ettek gyerekei és jómaga, minden ember megtesz mindent egy konzervért, vagy egy falat húsért!
    Ne legyenek senkinek illúziói és elvakultsága az egyetemes emberi jóságot illetõleg!
    A túlélési kényszer és ösztön mindennél erõsebb!

    Ha valaki kiment zsákot pakolni a gátra segíteni napokon keresztül, azt azért tette, mert tudta, hogy családja eközben biztonságba van!

    Ha majd nem lesz kaja és utánpótlása, senki de senki sem fogja megosztani nyomorúságosabb embertársával, mert saját magát és családját fogja az éhhalál szélén álló ember képében - jövõképként látni..

    Kedves, megértõ, jóságos csoportokra alapozni. akikkel találkozhatunk ... nos... (finoman: ) nem reális!..
    http://dhwf.daisypath.com/fKbkp2.png


    Minden és mindenki jó valamire ! Más nem, elrettentõ példának !
    http://index.hu/tudomany/2014/03/17/...n_a_vilagvege/

  4. #74
    Senior Member Salmo's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Pestûl négy fertályóra járásra délre.....
    Hozzászólások
    393
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló raktaros Hozzászólás megtekintése
    Egy másra lövöldöznek
    Nem tudom......
    Last edited by Salmo; 06-21-2014 at 04:39 PM.

  5. #75
    Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Vas megye
    Hozzászólások
    3,956
    Thumbs Up
    Received: 33
    Given: 86

    0 Not allowed!
    Nem tudom. Helyzettõl függ gondolom, hogy milyen gyorsan romlanak a dolgok.
    Viszont a hírekben többször volt hogy itt-ott szükségállapotot vezettek be, de nem írtak fegyverbegyûjtésrõl.

  6. #76
    Senior Member raktaros's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Vas megye
    Hozzászólások
    3,956
    Thumbs Up
    Received: 33
    Given: 86

    0 Not allowed!
    Sõt, talán a lõszer ami fontosabb, ügyes ezermester barkácsol hozzá eszközt.

  7. #77
    MPF támogató Mizu's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Hozzászólások
    1,009
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Igen, igazad van !
    Ezek a "népek" bizony így fognak reagálni!

    Akikrõl fentebb írtam, azok a most a "normális" életmódot folytatják, hétköznapi emberként. Egy éhezés, nélkülözés szeretteik pusztulásának lehetõsége fogja belõlük (....belõlünk)
    kihozni amirõl még nem is tudnak (nem is tudunk)
    Ezért nincs sok esély találkozni majd "baráti" csoportokkal, vadásztársaságokkal, kik meg fogják osztani azt a kevéske ennivalót, vizet ami fellelhetõ a "territóriumokon" .
    http://dhwf.daisypath.com/fKbkp2.png


    Minden és mindenki jó valamire ! Más nem, elrettentõ példának !
    http://index.hu/tudomany/2014/03/17/...n_a_vilagvege/

  8. #78
    Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Kárpát-medence
    Hozzászólások
    292
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Nem semmi, bár az élelem és tüzelõellátás érdekes lenne Meg a totális megháborodás pár év múlva a teljes elszigeteltség miatt
    A barbarizmus az emberiség természetes állapota. A civilizáció természetellenes. Nem egyéb, mint a körülmények hóbortja. De végül is mindig a barbarizmus gyõzedelmeskedik.

  9. #79
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,804
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,236
    Given: 1,214

    0 Not allowed!
    Ha megunja, átúszik a nagy szigetre.

  10. #80
    Senior.Member fisligery's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Hozzászólások
    550
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!

Posting Permissions

  • Te nem nyithatsz új topicot
  • Te nem szólhatsz hozzá
  • Te nem csatolhatsz fájlokat
  • Te nem szerkesztheted a hozzászólásaid
  •