Idézet Eredeti hozzászóló TMIB Hozzászólás megtekintése
Nem feltétlenül vitamin, hanem növényi kivonat, de álljon itt figyelmeztetésnek:

- Aki allergiás a borsra, vagy gyenge a gyomra, az NE vegyen Fekete Mag kivonatot (Black Seed).

Kapszula és olaj formájában is árulják.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Kerti_katicavir%C3%A1g

Tegnap bevettem egyetlen egy kis pirulát az asszonyéból. Borsos íze és szaga van. Bevettem, 1 órára rá jött a gyomorfájás. De nem az a kicsit sajgós fajta, hanem az amelyik 30 másodpercenként jön és olyan mintha egy hegyes karóval szúrnák gyomron az embert. És nem is akart elmúlni. Elkezdtem inni a vizet, de nem segített. A hűtőnkben van gyomor-gyógyszer, azt ittam, de az se csinált semmi. Vagy 3 órán át át szenvedtem, aztán úgy döntöttem hogy elmegyek aludni. De felébredtem a fájdalomra. Kb. 6 óra telt el most a szúró fájdalmat felváltotta egy enyhébb fajta maró fájás gyomor-morgással. Ezt valahogy majd elviselem.

Csak mondom hogy óvatosan ezzel a Black Seed növénymag kivonattal mert rám pl. ilyen hatással volt.
Ez a blackseed az nem a fekete kömény?

Mert attól nekem khm. olyan gázképződésem volt, hogy a fél megyét elláttam volna gázzal...
A csikarás volt előtte, de a felpuffadás, és fingária, na az kegyetlen volt...