Az emberek alapvetõen jók, de csak egy kis balhé kell és meghülyülnek.
Már nem emlékeztek a londoni eseményekre? Olyanok is embereket vertek, öltek, fosztogattak, gyújtogattak akik amúgy jómódban éltek (lásd a sportolót aki az egyik arca volt az olimpiának).
A csorda szellem vitt mindenkit a hülyeségbe. Gondolkodás nélkül verték fejbe baseball ütõvel akár a nagymamájuk barátnõjét.
Hamar ki ment a fejetekbõl. Pedig nem is volt igazán nagy a kula.