Idézet Eredeti hozzászóló Amatorpe Hozzászólás megtekintése
Ötlet:
Mi van ha fogok egy kb colos csövet, és mindkét végére vágok 2-3cm menetet? ...A fémcsõ igaz nehezebb a fánál, de ha rozsdamentes, sokat kibírhat,..Vélemény?
Jó az ötlet, de szerintem ne acél csõbõl csináld, hanem mûanyagból!
Kapható mindenféle végzáró kupak mûanyag csõre és menetet sem kell vágnod! 40-s szürke szennyvízcsõ pl megfelelõ átmérõ lenne, hogy sok mindent tárolhasson!