Egyetértek, én is a stüszi vadászoktól tartok a legjobban, ezért vadász idényben láthatósági mellénnyel megyek még gombászni is. Hihetetlen dolgokra képesek. A mai napig sem értem pl., mi járhatott a fejében annak a f@sznak, aki átlõtte a tetõmet. A kúpcserép alatt 1 m-rel van a bemeneti nyílás. Fácánra lõtt golyóssal? Vagy a Holdat akarta eltalálni? Mertugye a magaslesrõl lefelé kell lõni a négylábú vadakra Mindenesetre kitûztem az üzenetemet a közeli lesekre, mely szerint ha rám és a házamra mernek lõni, akkor pontosan célozzanak nekem, mert különben háború lesz. A háború akkor kezdõdik, amikor az ellenség visszalõ...