Idézet Eredeti hozzászóló astonferi Hozzászólás megtekintése
vagy kimegyek a parkba a ház mögé
Idézet Eredeti hozzászóló Oakland Hozzászólás megtekintése
Szerintem elsõ körben a túlélést a kertben érdemes gyakorolni. Gondolok itt a tûzrakásra, sátor verésre, kinnt alvásra különbözõ idõjárási viszonyok között, a túlélõ eszközök tesztelésére.
Kimehetsz és egymással versengve b....gatnának a közteresek és a rendõrök. Az erdõben lehet 24 óráig táborozni, a városi közterületeken nem. Majd jól hajléktalannak néznek és eljárás alá vonnak.... A tûzgyújtásról nem is beszélve, rádhívják a tûzoltókat és fizetheted a kiszállást... Maradjunk a zártkertnél.