Idézet Eredeti hozzászóló cereal killer Hozzászólás megtekintése
Egy tájfutó ismerõs ezt a mézesmákot még egy adag szõlõcukorral fel szokta turbózni, esküszik rá. Doppinglistán tuti nem szerepel.
Nem szokott vércukoringadozása lenni, mert ez így tényleg már-már dopping? Vagy kisebb adagokban folyamatosan nyeli futás közben valami tárolóedénybõl és elégeti a szénhidrátot mielõtt megjelennének a negatív tünetek?