Idézet Eredeti hozzászóló forestwalker Hozzászólás megtekintése
es megis hany kilot sikerult belouk osszeszedned amivel jol is laksz meg eled energiat is ad?
Mindig van nálam kakis zacsi,úgyhogy összeszedek dolgokat.Nem tudom hány kalória,de több mint a semmi--ami ugye nem hátrány,ha túlélõ szituba kerülnénk ----A dióval,mogyoróval.csipkebogyóval egy zacsi tele lett,a másik a salátának(tegnap megettem,fokhagymás,tejszínes mártással vacsorára) valóval.Ma feltöröm õket és tésztába keverem sütinek.
De nem is az a lényeg,hanem a nyitott szem(hogy tudd hol van és akár a hó alatt is megtaláld).a tapasztalat és a jó érzés,hogy ezt "én találtam és sikerült!"