0
Mindig van nálam kakis zacsi,úgyhogy összeszedek dolgokat.Nem tudom hány kalória,de több mint a semmi--ami ugye nem hátrány,ha túlélõ szituba kerülnénk----A dióval,mogyoróval.csipkebogyóval egy zacsi tele lett,a másik a salátának(tegnap megettem,fokhagymás,tejszínes mártással vacsorára) valóval.Ma feltöröm õket és tésztába keverem sütinek.
De nem is az a lényeg,hanem a nyitott szem(hogy tudd hol van és akár a hó alatt is megtaláld).a tapasztalat és a jó érzés,hogy ezt "én találtam és sikerült!"