0
Hát bennem is felmerülnek ilyen "eretnek" gondolatok.
Mások is túl akarnak élni és mások is ügyesek nem csak mi prepperek.
persze a képzeletbeli dogma azt írja,hogy pánik lesz fosztogatás zûrzavar és minden hülye a lapostévékkel rohangál haza.Ja meg a városiak úgy simán éhen halnak! mert hát ugye mindenki ilyen engedelmes éhenhaló!
Na de van pár bibi!
Egy "élelmes" fosztogató pár perc alatt többet rak a kosaraiba,mint én évek alatt keservesen összegyûjtöttem,aztán jót röhög rajtam,hogy Õ hónapokkal tovább húzza.
Mire a falusi prepper tûzifa készlete kifogy,amit évek óta gyûjtöget és kimenne egy kis utánpótlásért,addigra az egész faluba tele minden porta tûzifával,az erdõbe meg csak gomba nõ.
De csitt,ezt csak gondoltam,nem írom ide.