0
| Thumbs Up |
| Received: 269 Given: 323 |
Dehogynem. Ma pont használtam mert kezdett merülni, 10260 mAh ment bele vissza míg megtelt. 1,50-1,60A közt veszi fel az áramot, sanyo akkukat használok benne, elvileg 14000mAh a kapacitásuk összesen. Az tuti, hogy az i6s legalább 4x fel van vele töltve. Jelenleg tomo t4 van itthon, az m2 amirõl cikket is írtam is simán ment napelemmel.
elemlampablog.hu - elemlámpa tesztek minden mennyiségben!