0
| Thumbs Up |
| Received: 1,236 Given: 1,214 |
Azóta is dolgozom, másolok BluRay-t írok. Mivel a 2 HDD-bõl az egyiket egyáltalán nem kezeli a gép, így a másik gépre visszakötöttem, majd egy közvetlen chat-programmal küldöm át az egyik géprõl a másikra a fájlokat. Lassú. Megszakad néha. És kb. közel 1 Terrabájt adatról van szó. 10 éve gyûjtögetek minden ökörséget, meg a munka is 150+ GB volt, a saját videók amiket a csatornáimra készítettem, nyersanyag további videókhoz, stb. Minden napom ezzel megy el. Biztos eltart még majd egy darabig, mire minden átmegy, de ahhoz folyamatosan írni kell a BluRay lemezeket is, különben nem férne rá az anyag 1 Terrárra. Meg törlöm amit csak lehet. Remélem hogy karácsony körül meg találok egy 1 Terrás 2.5"-ös SSD-t, hogy legyen mindenról másolat. Csak már marhára unom, nem így terveztem a napjaimat. Új videókon akartam dolgozni...
http://tuleloblog.blogspot.com
https://www.facebook.com/Túlélõblog-192123530821899/
Adakozás tárhelyre/domainre (PayPal): http://magyarprepperforum.us/donations/adakozas_MPF.htm
MagyarPrepperForum Discord chat: https://discord.gg/Rja2yhQZd2