0
| Thumbs Up |
| Received: 1,236 Given: 1,214 |
Azóta is dolgozom, másolok BluRay-t írok. Mivel a 2 HDD-bõl az egyiket egyáltalán nem kezeli a gép, így a másik gépre visszakötöttem, majd egy közvetlen chat-programmal küldöm át az egyik géprõl a másikra a fájlokat. Lassú. Megszakad néha. És kb. közel 1 Terrabájt adatról van szó. 10 éve gyûjtögetek minden ökörséget, meg a munka is 150+ GB volt, a saját videók amiket a csatornáimra készítettem, nyersanyag további videókhoz, stb. Minden napom ezzel megy el. Biztos eltart még majd egy darabig, mire minden átmegy, de ahhoz folyamatosan írni kell a BluRay lemezeket is, különben nem férne rá az anyag 1 Terrárra. Meg törlöm amit csak lehet. Remélem hogy karácsony körül meg találok egy 1 Terrás 2.5"-ös SSD-t, hogy legyen mindenról másolat. Csak már marhára unom, nem így terveztem a napjaimat. Új videókon akartam dolgozni...
http://tuleloblog.blogspot.com
https://www.facebook.com/Túlélõblog-192123530821899/
Adakozás tárhelyre/domainre (PayPal): http://magyarprepperforum.us/donations/adakozas_MPF.htm
MagyarPrepperForum Discord chat: https://discord.gg/Rja2yhQZd2
| Thumbs Up |
| Received: 4 Given: 1 |
Miért nem rakod be az új vinyót a régi gépbe ideiglenesen?
Egy óra alatt rámásolod amit kell, és viszlát
A helyhiány az más lapra tartozik, de a javával meglennél hamar.
| Thumbs Up |
| Received: 1,236 Given: 1,214 |
Ötletnek nem lenne rossz, de még olyan 500 GB lehet hátra. Nem lenne hely átmásolni, úgyhogy lassan másolok, miközben takarítom a felesleges fájlokat és BluRay-t írok. Csak úgy nem férne rá. Van 150 GB szabad helyem és fennmaradó 500 GB-ra.
A gond, hogy hiába a szép új torony, mert a kialakítása olyan, hogy oldalról megy bele a HDD. Belecsúszik szépen, de a kábel ami belemegy az meg addig oké amíg nem megy rá az oldalborítás. Mert marhára pár mm hely van neki és szorul a kábel. Én láttam is, meg logikátlan is az egész, de ha ez a dizájn akkor ez. Rátettem az oldallapot, megnyomódott a kábel és kés is, azóta a gép nem dolgozik együtt az egyik HDD-vel. Ha 1 centivel szélesebb lenne a torony, akkor ez nem történt volna meg. Ez a helyzet.![]()
http://tuleloblog.blogspot.com
https://www.facebook.com/Túlélõblog-192123530821899/
Adakozás tárhelyre/domainre (PayPal): http://magyarprepperforum.us/donations/adakozas_MPF.htm
MagyarPrepperForum Discord chat: https://discord.gg/Rja2yhQZd2
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
Ilyen kébelt kellett volna vegyél :
12-162-014-02.jpg
Vagy olyat ami flexibilis és szinte mindenhol elfér anélkül hogy elfordított csatlakozója lenne: (nekem már konkrétan ilyenjeim vannak)
http://bevachip.hu/delock-sata-iii-f...a-apa-p517759/
| Thumbs Up |
| Received: 1,236 Given: 1,214 |
Olyan van, a probléma szerintem azzal a kábellel lett amiben az áram megy a merevlemezbe. A tippem az, hogy az megnyomódott, aztán a gép érzékelhette hogy az áram nem úgy megy ahogy kellene és emiatt blokkolta a winchestert valami kód alapján. Ezért van az hogy most már akkor se megy ha mást kábellel próbálom a gépet, holott a merevlemez vígan muzsikál a másik gépben. Más logikus magyarázat nem jut eszembe, szóval szerintem csak ez történhetett.
http://tuleloblog.blogspot.com
https://www.facebook.com/Túlélõblog-192123530821899/
Adakozás tárhelyre/domainre (PayPal): http://magyarprepperforum.us/donations/adakozas_MPF.htm
MagyarPrepperForum Discord chat: https://discord.gg/Rja2yhQZd2
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
| Thumbs Up |
| Received: 1,236 Given: 1,214 |
Igen, azt is próbáltam, de ugyanúgy nem ismerte fel a Bios, csak kattogó hangot adott és nem pörgött fel.
http://tuleloblog.blogspot.com
https://www.facebook.com/Túlélõblog-192123530821899/
Adakozás tárhelyre/domainre (PayPal): http://magyarprepperforum.us/donations/adakozas_MPF.htm
MagyarPrepperForum Discord chat: https://discord.gg/Rja2yhQZd2
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
Akit érdekel, most elég olcsón hozzá lehet jutni a Vegas 15 Pro videoszerkesztõhöz.
Csak 25 Dollárt kérnek érte:
https://www.humblebundle.com/softwar...m_content=logo
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |