0
| Thumbs Up |
| Received: 152 Given: 2 |
Egy észrevétel!
Az automata váltót, és az ilyen "okos 4x4"-et lehet nem erõltetném, fõleg ha eu-n kívüli import a járgány.
Vontatáshoz szerintem a kézi váltó sokkal jobb választás, kivéve, ha az automatán kapcsolható valahogy, hogy érzékelje a vontatmány súlyt.
Utána kerestem, magyar autó alkatrész áruházakban nincsen még feltüntetve sem, hogy a suburban-nal foglalkoznának.
Tehát ha valami kell, akkor import, de arra jön a vám, adó, stb.
Ha kinézel pár típust, akkor szánj rá egy órát, excel táblába írd fel a rendszeresen kopó dolgokat( toronycsapágy, szíjak, csapágy, fékalkatrész, gumik, stb), nézz rá árakat(unix, láng, bárdi, cromax, stb), azután döntsd el, melyikkel jössz ki jobban, ha 5 évre tervezel...
Amikor kocsit vettem, ezt megcsináltam, és nem sok meglepetés ért, amikor vittem szervibe a kocsit...
Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsõként fogja meglátni benne a fény felvillanását.