0
| Thumbs Up |
| Received: 56 Given: 144 |
Szia,
Igen, a kristalycukor is eleg jo dolog, 4000 Kcal/kilo.
Hatranya, hogy csak szenhidrat van benne, ezert is jobb pl. a napraforgo mag: 5840 kcal, es 20 % (ugyan nem teljes erteku) feherje is van benne a zsiron es szenhidraton felul.
Elonye a kristalycukornak, hogy egyszeruen eltarthato barmeddig, es hogy szukseg eseten sebfertotlenitesre is hasznalhato.
Bel