Idézet Eredeti hozzászóló coco Hozzászólás megtekintése
Biztos, hogy a tápban van hozzá elég kraft? Tuti nincs zárlat, pin felcserélve?
Most már látom az alaplapi 6 pines csatlakozó és a vga csati más de rajzot nem találok hozzá, és én meg egy az egyben bekötöttem.