0
| Thumbs Up |
| Received: 33 Given: 86 |
Én tettem egy felesleges kamerát ablakba égboltot figyelni. Sötétben az infra reflektora visszaverődik az üvegről, azt ki kell kapcsolni.
Nekem nem lehetett, szétszedtem és az infra panel csatlakozóját lehúztam.
"Hajszolom a tudást, de õ mindig gyorsabb nálam!"