Én tettem egy felesleges kamerát ablakba égboltot figyelni. Sötétben az infra reflektora visszaverődik az üvegről, azt ki kell kapcsolni.
Nekem nem lehetett, szétszedtem és az infra panel csatlakozóját lehúztam.