Idézet Eredeti hozzászóló Fekete-Báró Hozzászólás megtekintése
Érdekes lista ez. A gyertya és a gyufa említése arra utal, hogy a kormány áramkimaradásra is számít. Áram hiányában viszont hova teszi az ember a "3kg csontos nyers húst és vágott baromfit", ha nem működik a hűtő, illetve hogyan sütjük/főzzük meg, ha nincs áram és esetleg gáz sem? (Valószínűleg persze nem egyben adnák ki a havi adagot - már ha egyáltalán adnának valamit - de a tartósítás és elkészítés akkor is kérdéses.)
Jó meglátás! Ha nincs áram, akkor én inkább a vízellátás és a szennyvíz elvezetése miatt aggódnék.