0
| Thumbs Up |
| Received: 9 Given: 0 |
Az emberek alapvetõen jók, de csak egy kis balhé kell és meghülyülnek.
Már nem emlékeztek a londoni eseményekre? Olyanok is embereket vertek, öltek, fosztogattak, gyújtogattak akik amúgy jómódban éltek (lásd a sportolót aki az egyik arca volt az olimpiának).
A csorda szellem vitt mindenkit a hülyeségbe. Gondolkodás nélkül verték fejbe baseball ütõvel akár a nagymamájuk barátnõjét.
Hamar ki ment a fejetekbõl. Pedig nem is volt igazán nagy a kula.
Aki nem vágott még fát géppuskával, az nem is ember!
Minden logikus következtetés és elmélkedés, mely az emberi természetet ismeri más eredményre nem juthat, csak arra, hogy vész és baj esetén a "nagyon többség" bevadul, agresszív lesz, könyörtelen dolgokra lesz képes. Nem másért pedig, mint a saját szeretteinek a védelmében, megmentéséért.
Ha már 2 hete nem ettek gyerekei és jómaga, minden ember megtesz mindent egy konzervért, vagy egy falat húsért!
Ne legyenek senkinek illúziói és elvakultsága az egyetemes emberi jóságot illetõleg!
A túlélési kényszer és ösztön mindennél erõsebb!
Ha valaki kiment zsákot pakolni a gátra segíteni napokon keresztül, azt azért tette, mert tudta, hogy családja eközben biztonságba van!
Ha majd nem lesz kaja és utánpótlása, senki de senki sem fogja megosztani nyomorúságosabb embertársával, mert saját magát és családját fogja az éhhalál szélén álló ember képében - jövõképként látni..
Kedves, megértõ, jóságos csoportokra alapozni. akikkel találkozhatunk ... nos... (finoman: ) nem reális!..
http://dhwf.daisypath.com/fKbkp2.png
Minden és mindenki jó valamire ! Más nem, elrettentõ példának !
http://index.hu/tudomany/2014/03/17/...n_a_vilagvege/
| Thumbs Up |
| Received: 33 Given: 86 |
Nem tudom. Helyzettõl függ gondolom, hogy milyen gyorsan romlanak a dolgok.
Viszont a hírekben többször volt hogy itt-ott szükségállapotot vezettek be, de nem írtak fegyverbegyûjtésrõl.
| Thumbs Up |
| Received: 33 Given: 86 |
Sõt, talán a lõszer ami fontosabb, ügyes ezermester barkácsol hozzá eszközt.
Igen, igazad van !
Ezek a "népek" bizony így fognak reagálni!
Akikrõl fentebb írtam, azok a most a "normális" életmódot folytatják, hétköznapi emberként. Egy éhezés, nélkülözés szeretteik pusztulásának lehetõsége fogja belõlük (....belõlünk)
kihozni amirõl még nem is tudnak (nem is tudunk)
Ezért nincs sok esély találkozni majd "baráti" csoportokkal, vadásztársaságokkal, kik meg fogják osztani azt a kevéske ennivalót, vizet ami fellelhetõ a "territóriumokon" .
http://dhwf.daisypath.com/fKbkp2.png
Minden és mindenki jó valamire ! Más nem, elrettentõ példának !
http://index.hu/tudomany/2014/03/17/...n_a_vilagvege/
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
Nem semmi, bár az élelem és tüzelõellátás érdekes lenne
Meg a totális megháborodás pár év múlva a teljes elszigeteltség miatt
![]()
A barbarizmus az emberiség természetes állapota. A civilizáció természetellenes. Nem egyéb, mint a körülmények hóbortja. De végül is mindig a barbarizmus gyõzedelmeskedik.
| Thumbs Up |
| Received: 1,236 Given: 1,214 |
Ha megunja, átúszik a nagy szigetre.![]()
http://tuleloblog.blogspot.com
https://www.facebook.com/Túlélõblog-192123530821899/
Adakozás tárhelyre/domainre (PayPal): http://magyarprepperforum.us/donations/adakozas_MPF.htm
MagyarPrepperForum Discord chat: https://discord.gg/Rja2yhQZd2