0
...reggel háromnegyed hatkor,gurulós szatyorral korcsolyáznak a nyugdíjasok a buszhoz,gondolom a piacra...feltétlenül a legnagyobb hidegbe,jeges úton,mert ugye nincs idõ késõbb,vagy ha már leolvad a járdáról...aztán jön a combnyak törés...felszórtak mindent evvel a fûrészporos genyával,de úgy ,hogy térdig gázol benne mindenki...a lépcsõház tiszta mocsok,az elõszoba dettó,a kutya lába tele fûrészporral--megy a kádba---minek kell összeszemetelni mindent,már olvad is,van ahol már száraz a járda...meg rajta a nedves fûrészpor....