Oldala 33 of 62 ElsõElsõ ... 23313233343543 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 321 to 330 of 615

Topic: BOB (Bug Out Bag)

  1. #321
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,792
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,232
    Given: 1,213

    0 Not allowed!
    Az magyar honvédségi málhazsák? Abba túl sokat nem lehet tenni, mert könnyen nyomja a vállat. A Maxpedition az teljesen jó. Egy darab nagy hátizsák szerintem a legjobb

  2. #322
    MPF támogató Stuka's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2014
    Lakhely
    Gyõr
    Hozzászólások
    118
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Igen hát nem a legolcsóbb.
    De a ez a Wisport márka jónak tünik, Mtrampot meg semmiképp nem akarok de majd még keresgélek.

  3. #323
    Member Wayet's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Lakhely
    Hungary
    Hozzászólások
    97
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló esee izula Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek így ez e megoldás mennyire helytálló?
    Maxpedition hátizsák és egy Magyar málhazsák ( kézben cipelve )
    Csatolmány 2056
    Vagy egy nagy 55 vagy 70L hátizsák?
    pl : ez? http://hidegfem.eu/item.php?tid=2608
    Nekem jónak tûnik, csak a málha pátját kellene kicserélni vagy kipárnázni .
    Mellesleg megkérdezhetem, hogy az melyik Maxpedition?

  4. #324
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,792
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,232
    Given: 1,213

    0 Not allowed!
    Én mindig feltúrom az egész Internetet, mikor veszek valamit. Általában mindig találok olcsó helyeket.

  5. #325
    MPF támogató Stuka's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Jan 2014
    Lakhely
    Gyõr
    Hozzászólások
    118
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Wayet Hozzászólás megtekintése
    Nekem jónak tûnik, csak a málha pátját kellene kicserélni vagy kipárnázni .
    Mellesleg megkérdezhetem, hogy az melyik Maxpedition?
    http://www.maxpedition.com/store/pc/...KPACK-p110.htm
    Maxpedition falcon 2
    igen az eredeti pánt nem valami "kényelmes"

  6. #326
    Member Wayet's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Lakhely
    Hungary
    Hozzászólások
    97
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló esee izula Hozzászólás megtekintése
    http://www.maxpedition.com/store/pc/...KPACK-p110.htm
    Maxpedition falcon 2
    igen az eredeti pánt nem valami "kényelmes"
    Pont ez az ami nekem is nagyon tetszik
    Ha simán csak BOB-ot szeretnél, akkor meg is felelne (annak ellenére, hogy egy kicsit lehetne nagyobb).
    De látom, hogy nagyon sok cuccot cipelsz, amiket inkább egy nagy tatyóban lenne kényelmes vinni.
    A helyzet az, hogy én is 2-3 tatyóval mászkálok. Egyszer kétszer voltam egy nagy merevítõs túrazsákkal és az egyedül volt olyan nehéz, mint a másik 3 együtt. Valahogy nem terhelt meg annyira és kényelmesen is tudtam vele mozogni

  7. #327
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,792
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,232
    Given: 1,213

    0 Not allowed!



  8. #328
    Senior Member Daniui's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Hozzászólások
    821
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Stuka Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek így ez e megoldás mennyire helytálló?
    Maxpedition hátizsák és egy Magyar málhazsák ( kézben cipelve )
    Csatolmány 2056
    Vagy egy nagy 55 vagy 70L hátizsák?
    pl : ez? http://hidegfem.eu/item.php?tid=2608
    Hosszútávon nagyon nem jó kézben cipelni a cuccokat, még egy könnyû dolgot sem, egyszer a kezedre szükség lehet és sokszor szükség is van akár ha csak arra gondolsz hogy nem kell letenned a cuccodat hogy igyál, egyél, stb. vagy akármit elõveszel a zsebedbõl nem zavar, de ezer példa lehet. Másik ok hogy hosszú menet alatt iszonyat kényelmetlen valamit a kézben vinni, tapasztalatból mondom, meg én személy szerint szeretem ha a kezem mindig szabad, térképet használok, kést veszek elõ, zseblámpát veszek elõ, fejlámpát kapcsolom be, telefont használok, stb. és mindezért nem kell megállnom vagy rosszabb más kezébe adnom a cuccot menet közben, mert a másikat nem hátráltatjuk ok nélkül.

  9. #329
    Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Dec 2013
    Lakhely
    Csongrád megye
    Hozzászólások
    1,489
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Stuka Hozzászólás megtekintése
    Szerintetek így ez e megoldás mennyire helytálló?
    Maxpedition hátizsák és egy Magyar málhazsák ( kézben cipelve )
    Csatolmány 2056
    Vagy egy nagy 55 vagy 70L hátizsák?
    pl : ez? http://hidegfem.eu/item.php?tid=2608
    Gebasz esetén csak és kizárólag fegyvert szállítunk kézben fogva!
    Ha kirajzik a bokorból pár zombi/bidám/chupakabra akkor mit csinálsz? Hozzávágod a zsákot?
    Ha be akarsz verni egy szeget, nem kell a felhajtás és a hûhó,
    fogd a kalapácsot és üsd a r..adt szeget még be nem megy!

  10. #330
    Senior Member Grafitos's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    Borsod&BP
    Hozzászólások
    1,894
    Thumbs Up
    Received: 1
    Given: 0

    0 Not allowed!
    A magyar málhával ölni is lehet akkora..fõleg, ha a tetején ott figyel a rohambili

Posting Permissions

  • Te nem nyithatsz új topicot
  • Te nem szólhatsz hozzá
  • Te nem csatolhatsz fájlokat
  • Te nem szerkesztheted a hozzászólásaid
  •