Oldala 5 of 11 ElsõElsõ ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény 41 to 50 of 108

Topic: Tornádók, hurrikánok, vihar, orkán, ciklon

  1. #41
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,805
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,236
    Given: 1,214

    0 Not allowed!
    45 másodperc után


  2. #42
    Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Hozzászólások
    428
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Mi is látható a videón pontosan?

  3. #43
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,805
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,236
    Given: 1,214

    0 Not allowed!
    Egy szupercellát.

    http://hu.wikipedia.org/wiki/Szupercella

    "A szupercellából nem kizárt, hogy kialakulhat egy-egy tuba vagy tornádó is."

    A videót látva tényleg elég közel állt hozzá.

  4. #44
    Doom
    Guest

    0 Not allowed!
    http://koponyeg.hu/hireso/820-szaz-e...kinaban-video-

    "másfél millió épület omlott össze....az szinte olyan mintha az országunk elpusztult volna...

  5. #45
    Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Apr 2014
    Hozzászólások
    122
    Thumbs Up
    Received: 0
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Idézet Eredeti hozzászóló Doom Hozzászólás megtekintése
    http://koponyeg.hu/hireso/820-szaz-e...kinaban-video-

    "másfél millió épület omlott össze....az szinte olyan mintha az országunk elpusztult volna...
    Brutálisan sok.. és a "legalább 26 halott" arányában nem tûnik olyan vészesnek. Viszont az, hogy az a rengeteg ember hová fog menni?!!
    Régóta hajtogatom, hogy nagyon is jó helyen vagyunk mi itt a Kárpát-medencében..

  6. #46
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,805
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,236
    Given: 1,214

    0 Not allowed!
    Én is azon gondolkoztam, hogy ha másfél millió épület dõlt össze, akkor hogy lett csak 26 halott és hogy nem lett 26.000 halálos áldozat?

  7. #47
    Senior Member
    Csatlakozás dátuma
    Sep 2013
    Hozzászólások
    1,194
    Thumbs Up
    Received: 1
    Given: 0

    0 Not allowed!
    Nem biztos, hogy mind lakóépület volt (iskolák, hivatalok, garázsok, tárolók, kitudjamik...). És ha van rendes kitelepítési tervük, nem olyan semmilyen, mint nálunk, lehet, hogy megszervezték sok ember evakuálását.
    Ha meg nem, hát ferdítenek. Reméljük, hogy az épületek számát illetõen és nem a hallottakéról...

  8. #48
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,805
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,236
    Given: 1,214

    0 Not allowed!
    Nincs forrásmegjelölés a magyar híroldalon.

  9. #49
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,805
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,236
    Given: 1,214

    0 Not allowed!




    (De mit röhögnek? )

  10. #50
    Administrator TMIB's Avatar
    Csatlakozás dátuma
    Mar 2013
    Lakhely
    USA
    Hozzászólások
    30,805
    Blog Entries
    62
    Thumbs Up
    Received: 1,236
    Given: 1,214

    0 Not allowed!
    Volt néhány igen halálos tornádó. Itt van néhány amiben több mint 100-an haltak meg.

    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...or_more_deaths

Posting Permissions

  • Te nem nyithatsz új topicot
  • Te nem szólhatsz hozzá
  • Te nem csatolhatsz fájlokat
  • Te nem szerkesztheted a hozzászólásaid
  •