Tetszenek az érveid! Mondjuk nekem nincs BOL, így ezért is gondolkodom másképp... Nekem ha menni kell, akkor az van, ami rajtam...
(Azon azért elagyaltam, bírnék-e megfeszített tempóban menni egy egész napot... vagy kettõt... Lehet ki kellene próbálni...)