0
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
Azért gondoltam új építésére, mert a földhivatalnál egy régen épült vályogházról nem sok adat van, csak a térképen vanak bejelölve az épületek. Ha elbontom a régit és a helyére felhúzok egy újat, el lehet kerülni az engedéjeket. Kell egy beton alap, a vályog adott, a faszerkezetett pedig bontottan olcsón be lehet szerezni, haverokkal pikk-pakk összedobnánk.
Felújítás is elég macerás lehet, alábetonozni, falakat, tetõt helyreállítani, stb...
Minél olcsóbb megoldásra gondolok!
Valakinek vanak vályoggal tapasztalatai?