0
...igen...igen....igen....elkaptad a fonalat!...ez a cél!...![]()
...elgondolkodtam a projektet illetõen...https://www.youtube.com/watch?v=0BeeG1Cw8Ow
| Thumbs Up |
| Received: 1 Given: 0 |
Azé eza baltával borotválkozzunk... ez meredek.
Persze a képen jól mutat, de ennyibõl láncfûrésszel is próbálkozhatna.![]()
Én nem piszkálnám az oroszokat!
...megvan,megtaláltam....
Csatolmány 5236Csatolmány 5237
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
Gratulálok!
Tényleg pofás jószág és nem is drága. A mérete még a kezelhetõségen belül van, nem furgonszerû. Az egyenes padló pedig szinte megfizethetetlen elõny. Én sokat kínlódtam a kiálló részek miatt. Ha nem véres a torka csapj le rá! Ha átépítésen gondolkodsz ideális donorautó.
| Thumbs Up |
| Received: 1 Given: 0 |
Klassz! De én ennyibõl nem találom ki a típust, gyártmányt...
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
Ránézésre én sem, kicsit túrni kellett a netet. De Doom nem írta ki a típust és nem tette ki a hirdetés linkjét, ezért én sem teszem. Majd ha úgy gondolja, megosztja a részleteket.
| Thumbs Up |
| Received: 1 Given: 0 |
Ja nem is a konkrét hirdetés kell, meg aztán nekem olyan van, amit le nem cserélek, amíg szét nem megy, csak a kinézetén kívül semmit nem tudok róla... De majd miután megvette, úgyis megadjaMajd ezzel megy talikra, meg készít egy blogot az átalakításról!
![]()
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |