0
| Thumbs Up |
| Received: 33 Given: 86 |
IBC tartályból is nehéz kifogni a "tisztát", azok sokszor drágábbak is.
Én is majdnem vettem egy kimosott tartályt, aztán kiderült mûgyanta volt benne.
Egy barátom is vett egy acetonnal kimosottat, de hiába használja egy ideje, még mindig szaga van vagy az acetonnak vagy az elõzõleg tárolt cuccnak.
Nekem sikerült vennem egy élelmiszereset, tejzsír volt benne de még azt sem érzem tisztának.
Rendesen hozzá sem lehet férni, talán forróvizes nagynyomású mosóval lehetne kitisztítani jól.