Nekem az van,imádom. De és szerintem nem rakható bele 72 órai cucc. Télen meg pláne. Persze,ugye ez is lehet relatív,ki mit tart 3napos cuccnak. Min 3l víz,kaja,ponyva,hálózsák,derékalj,némi tartalék ruha és a szokásos felszerelés.Az én cuccaim nem férnek bele.