0
Van a tanya mögött egy kis erdõ (40-50 fa)
Bejön az õz a telekre és nem az erdõbe tisztogatja az agancsát, hanem a fél éves gyümölcsfán! Õsszel ültethetem újra!
Ilyenkor még a Bambiból is fasírtot tudnék csinálni...