0
...éééss!...ez alatt is áll a víz!..most nem,mert nem esik...
...de..."nagyon jó a családdal a természetben bóklászni a jó levegõn!"
..hát nem egészen,mert Te vadetetõt csináltál..én +menedéket...kötél nélkül...most meg ugyanazt csinalod amit en anno
...de megint ez a gyökérkedés...nem fogok mindent részletesen kifejteni..aki akarja érti,kérdez..a többi meg tehet egy szívességet...nincs harag!
Ugyan úgy faxoskodsz mint a másik fórumozó...tudod mit zároltam!
Last edited by Doom; 10-10-2016 at 02:27 PM.