0
Engem foglalkoztatott régebben és még nem is tettem le róla, hogy veszek egy kb. 10 m3-es tartályt és elásatom 3 méter mélyre. Lett is volna egy, belül cink bevonatú, kívül kátrányozott tartály 400 e Ft-ért. Akkor addig agyaltam, hogy végül másnak adták el. Már nagyon bánom...
A búvónyílására kellett volna hegeszteni egy mászható csövet, arra zárható fedlapot rakni és kész is a raktár. Szellõzõrendszerrel még óvóhelyként is mûködhetett volna. Szerintem életszerûbb, mint egy barlangot keresni és vízhatlanra kiszigetelni.