Idézet Eredeti hozzászóló Wannabe Hozzászólás megtekintése
Mindenki "árammal" fût, aki modernizált, mert a modern gázkazánokat is áram vezérli, nélküle nem mûködnek. De a gázteleprõl (passz, honnan küldik) se fog kimenni áram nélkül semmi.
Hál' Istennek sok helyen meghagyták a gázkazán mellett a vegyes tüzelésût is, csak pár csapot kell átállítani. A vegyes tüzelésû pedig lehet gravitációs keringetésû, nyitott rendszerû, akkor keringetõ szivattyú sem kell.
Az 500 lakás (1500 lakos) nem kis probléma, fõleg azoknak akiket érint. Szelevény 1000 lakosából 500-at érint, de ott sem az egész falu maradt sötétben. Tiszaföldvár 11000 lakosából 1000 lakos maradt áram nélkül. Ott inkább lokális a gond.