
Eredeti hozzászóló
Morpheus
Elmondanád mit jelent a "kicsit utánnajártam az üzemanyag dolognak" mondásod?
Videókat néztél? Megkérdeztél szakértõt? Összeolvastál valamit?
Mert a GYAKORLATI TAPASZTALAT azt mutatja, hogy a benzinnek a tankolástól kezdve romlik a minõsége. 2-3 hónapos benzinnel már nehezen indul a láncfûrész, bár az autó elpöfög vele. Mindom így több év GYAKORLAT távlatából.