Idézet Eredeti hozzászóló Morpheus Hozzászólás megtekintése
Elmondanád mit jelent a "kicsit utánnajártam az üzemanyag dolognak" mondásod?
Videókat néztél? Megkérdeztél szakértõt? Összeolvastál valamit?

Mert a GYAKORLATI TAPASZTALAT azt mutatja, hogy a benzinnek a tankolástól kezdve romlik a minõsége. 2-3 hónapos benzinnel már nehezen indul a láncfûrész, bár az autó elpöfög vele. Mindom így több év GYAKORLAT távlatából.
széchényi egyetem jármûipari kutató tanszékén leveleztem egy emberrel aki üzemanyagokból írt szakdolgozatot. nálam a kicsit utána jártam nem a belenéztem a varázsgömbömbe vagy megálmodtam 2 konyak után jelenti.