Sok mindentõl függ.
Az is lehet hogy a kábelek elégnek, de az is hogy egy modern autó elindul.

Idézet Eredeti hozzászóló astonferi Hozzászólás megtekintése
napok óta olvasgatom az EMP kísérleteket és hatásokat de még mindig nem egyértelmû hogy minek mi baja lesz. jövõ héten ráérek most a Villamos mérnöki karnak írok hogy mit gondolnak.
megint ugy vitatkozunk és okoskodunk fingunk sincs egy csomó mindenrõl.