Idézet Eredeti hozzászóló Treff király Hozzászólás megtekintése
Bombát a BOB-ba! Mármint kalóriabombát a hátizsákba. 1 liter étolaj kb. 9000 kcal. Válasszunk még hozzá 1 literes bõvebb szájú mûanyagpalackba mézes diót! Annak a kalóriatartalma durván 5000 kcal (mert 10 dkg méz 320 kcal, 10 dkg dió 672 kcal). Ez a 2liternyi készlet önmagában szûk 1 hétig, vagy közben beszerzett ételeket (gumók, termések, levelek, állat, liszt, tészta stb.) kiegészítve több hétig életben tart.
Mézes dióm most is van pár üveggel. Nem csak dió hanem napraforgó és tökmag is van benne. Már csak a szezám mag hiányzik belõle.
Étolajat lehet hogy zsírral helyettesíteném(nekem ebbõl van itthon több) vagy inkább hidegen sajtolt olajat használnák.