0
| Thumbs Up |
| Received: 0 Given: 0 |
A homeopátia nekem használ. De! Csak az echinacea semmilyen más készítmény!
A paleós megjegyzéseddel egyetértek, kivéve a sót, mert a sóban semmi káros nincs.
Ha be akarsz verni egy szeget, nem kell a felhajtás és a hûhó,
fogd a kalapácsot és üsd a r..adt szeget még be nem megy!