CoinBase-en ne nagyon váltogassatok. Azt írja ki hogy $0 díj, de máshol fél, meg 2%-ot írnak. Tõlem viszont leszedtek több mint 3!!! %-ot. Nem tudom mire fel, ha azt írták hogy 2% a maximum.