0
| Thumbs Up |
| Received: 1,236 Given: 1,214 |
Újabb hős rendőr.
COLORADO: - Igazoltatni akar, két kutya közeledik hozzá, mindkettőn látszik hogy barátságosak. Az egyik kiskutya, az is farokcsóválva megy oda a rendőrhöz, lassan, örömmel. A rendőr ekkor előveszi a pisztolyát és rálövöldöz a kutyára.
A nő sir a kutyája miatt, a rendőr kiabál vele hogy húzzon vissza a járműhöz. Nem engedi a nőnek hogy megnézze hogy a kutya él-e még, vagy ha épp most hal meg akkor a nő még ott lehessen vele.
A rendőr azt is megtiltja nekik hogy a kutyát állatorvoshoz vigyék.
Vitatkoznak, a kutya próbál felállni, de a rendőr mondja hogy nem vihetik orvoshoz, mert csak, mert a kutyának már ugyis annyi, várják meg inkább a felettesét.
Rádióznak is, a parkoló tulajdonosának azt állitva hogy egy kutya megtámadta a rendőrt és hogy rendőrnek muszáj volt lelőnie, nem tehetett mást. (aha...) Meg rávették hogy kiltsa ki az emberket a parkolóból. (holott azok semmi rosszat nem követtek el, csak odatévedtek, meg valami munkát elvállaltak hogy lefestenek egy holmit és azt akarták felrakni a kisteherautóra)
De igen hosszú ideig tököltek és pocsékolták a rendőrök az időt.
Végül elengedték őket és mentek az állatorvoshoz, csapatnyi rendőr követte őket. De nem azért hogy segitsenek, hanem azért hogy az állatorvosi rendelőben azt hazudozzák az orvosnak és az alkalmazottaknak hogy a kutya megőrülve rontott a rendőrre és megtámadta, és hogy nagyon veszélyes a kutya...
(Aztán a videóban egy bevágás, hogy amikor egy rendőrkutya sérült meg akkor mentőhelikoptert hivtak hozzá és azonnal irány az állatkórház...)
De még mindig nincs vége. Az állatorvosnál a nő megjegyezte hogy a médiához fordul az eset miatt, úgyhogy bosszúból a rendőrök a nőnek és a férfinek egy figyelmeztetést irtak, "veszélyes kutya" miatt, hogy még inkább beléjük rúgjanak még ezzel is.
Sőt, összebeszéltek hogy hogy szivassák meg a kutya gazdáit.
Aztán vagy 30 percen át olvasott törvénykönyvet, hogy valamit találjon amit rá tudna húzni a két áldozatra.
Ráadásul a lövöldöző rendőr felelttese irta csinálta ezt, aki ott sem volt, tehát nem is látott semmit, úgyhogy büntetést sem szabhatott volna ki, hiszen csak a beosztottja meséjét ismerte.
Aztán a rendőr felhivta még a parkoló tulaját is, hogy eldicsekedjen hogy egy rakás hamis vádat dobtak a két áldozat nyakába.
Ezek után a rendőrség nyilatkozott a sajtónak/médiának. Természetesen hazudoztak, azt mondták hogy a kutya megtámadta a rendőrt, meg azt hogy ők azonnal ellátták a sérült kutyát. Érdekesség, hogy a rendőrség Youtube csatornájáról később ez a sajtótájékoztató törölve lett.
A kutyát a rendőr mellkason és szemen lőtte. A kutya 4 nap után elpusztult.
A kutya gazdaája panaszt nyújtott be a rendőrségre. A rendőrség kivizsgálta az esetet, megnézte a testkamera-felvételt és szerintük minden szuper volt, a rendőr jól nagyszerűen járt el.
Büntetést nem kapott a lövöldöző rendőr. Viszont pár hónappal később kapott egy előléptetést...
Per indult. 2019-es eset. A biróság a kutyatulajok mellé állt. Fellebbezett a rendőrség. A birság feletti biróság is a kutyatujoknak adott igazat. Majd jött a legfelsőbb! biróság. És ők is a kutyatulajok jogait védte meg a rendőr ellen. És ekkor a rendőrség hirtelen inkább úgy gondolta hogy fizet hogy ne kelljen a lövöldözés és az egész hazug eljárás miatt biróságra menni. 675.000 ! dolláros kártéritést fizettek ki. 7 év után.
Ez meg egy tegnapi hir:
KALIFORNIA: A rendőr bement egy nyitott kapun. Egy kutya farokcsóválva fogadta, nagyon örült neki. A rendőr erre elővette a fegyverét és agyonlőtte a kutyát.
Úgy mentek be a rendőrök hogy nem volt házkutatási engedélyük, se semmi. Csak úgy gondolták hogy besétálnak valaki udvarába.
A kutya gazdájától bocsánatot sem kértek.
https://ktla.com/news/california/man...an-bernardino/
http://tuleloblog.blogspot.com
https://www.facebook.com/Túlélõblog-192123530821899/
Adakozás tárhelyre/domainre (PayPal): http://magyarprepperforum.us/donations/adakozas_MPF.htm
MagyarPrepperForum Discord chat: https://discord.gg/Rja2yhQZd2