0
..vazze ne legyetek már ilyen depisek...a világ gondja ,nem a Ti gondotok...élvezzétek ezt a szép világot,örüljetek a klassz cuccoknak amit sikerül meg venni,még akkor is ha pár száz forint...már február van..mindjárt itt a túra,peca szezon...bakancs kibokszolva,hátizsák pakolás alatt...a világ maxifasza......na +1 jó zene....https://www.youtube.com/watch?v=LqoieJfMDP0
..lehúztok agyilag ezzel az örökös probléma kereséssel...