0
20150910_140802.jpg
GYERMEKESEKNEK!
Még nincs teljesen kész. Kap még egy postáslábtámaszt. Hiányzik róla a hátizsák és a kormányt lecserélem.
Ma már gurultam vele terepen, lejtõn szédületes! :-)
Kutyát is köthetsz elé. Elég ha segít a cuccot feltolni.
Öt voltos töltés is lesz az agydinamóról...
Hétvégén már tesztelem, teljes málhával, gyerekkel és egy hátamra kötött "ásóval".
Utánna változtatok.