Idézet Eredeti hozzászóló forestwalker Hozzászólás megtekintése
lefenykepezned legyszi kibontva is?
Csatolmány 6961
http://super-akció.hu/carp-zoom-ther...takaro-cz-8465
Errõl a cuccról van szó.Van aki nem vágja ketté mint én,hanem mint a képen látható azzal,takaródzik.Amúgy jó cucc,mert teljesen vízhatlan.Mindenre jó.A kocsit letakarni,esõ ellen stb."*" méretben azért terjedelmes,de szét vágva 2*1 m,már akkora csomag,mint egy normál matrac...csak nagyobb kényelmesebb,és nem megy tönkre,tartós,át is lehet rajta kocsival is menni (hiába kért a haver hogy húzzam el az útból...én most fárasztok...nem átment a cuccomon )
A hálózsák nem nagy ügy,1300,- az anyag métere,kell belõle 4,3 méter(230*100 a hálózsák),meg cipzár,meg egy varrónõ,fél óra alatt megcsinálta.De polár alsó ruha az kell +egy vastag zokni(amúgy nincsen hideg a sátorban,hamar beleheli az ember(kicsi sátor kell)...és még ott van a kabát is,ha fázik valaki.