Vettem két éve egy bõr bakancsot.Akkor bejárattam,letakarítottam,kiboxoltam vastagon.Olyan kényelmes volt mintha mezítláb járnék.Az volt a riadó felszerelés része,ami össze van készítve.
Reggel felvettem,mondom megjáratom egy kicsit.
Gyerekek,kicsi! Kényelmetlen,nyom minden hol,alig vártam,hogy levegyem,délután!Tapasztaltatok már ilyet? Vagy az ember lába nõ?